Швайнщайгер: Надявам се, че Гомес ще вкара гол
Полузащитникът на Байерн Мюнхен и националния отбор на Германия Бастиан Швайнщайгер заяви в навечерието на утрешния двубой с Реал Мадрид, че се надява победният гол във вратата на испанците да вкара нападателят на баварците Марио Гомес. Както е известно, двата отбора ще излязат един срещу друг в полуфинална среща-реванш от Шампионската лига, след като преди седмица в Мюнхен Байерн постигна минимална победа с 2:1 над своя опонент.
„Този мач означава твърде много за Марио Гомес, чийто дядо е испанец и той много се гордее с този факт. Днес през целия ден Марио се усмихва и се намира в особено настроение. Надявам се, че той ще успее да вкара победния гол утре вечер, както го направи в първия мач", сподели Швайнщайгер за Antena Bayern.
- Та: Можем да постигнем нещо на Световното
- Байерн приключи годината с доста добра победа
- Атлетико Мадрид обмисля да привлече халф на Байерн
- Байерн бързо ще се върне към победите
- Талант на Байерн е можел да премине в Реал Мадрид
- Нойер е аут за неопределено време
- Компани: Трябваше да се справим по-добре
- Дузпа в края спаси Байерн от излагация срещу последния в класирането
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]