Чех: Надявам се да няма спорни съдийски решения

Вратарят на Челси Петер Чех сподели своите очаквания от срещата-реванш от полуфиналите на Шампионската лига против Барселона. Както е известно, първият двубой в Лондон завърши при резултат 1:0 за „сините" и тази вечер на „Камп Ноу" ще бъде определен окончателният победител в сблъсъка.

Барселона е един отличен отбор. Те знаят, как бързо да се отърсят от поражението. Мисля, че просто ще забравят за „Ел Класико" и ще се концентрират върху предстоящият мач. Фаворити са, защото ще играят пред собствена публика. Но ние също искаме да играем на финал. За това е необходимо да проведем фантастични 90 минути и дори повече. Ще видим, как ще се развие мача. Джунейт Чакър е опитен съдия. Той не един път е обслужвал големи мачове в собствената си страна. Не мисля, че полуфиналът в Шампионската лига ще бъде за него проблем. Няма съмнение, че съдията е важна част от играта. По-рано в мачовете ни с Барселона имаше толкова много спорни ситуации, които засенчиха футбола. Надяваме се, подобно нещо повече да не се повтори", заяви Чех за AFP.