Чех: Това не беше идеалният мач на Челси
Вратарят на Челси Петер Чех коментира победата над Барселона с 1:0 в рамките на полуфиналите на Шампионската лига. Както е известно, каталунците доминираха тотално над своя съперник и създадоха много положения за гол, без да вкарат нито едно. За сметка на това домакините бяха крайно рационално о при една от двете си атаки Дидие Дрогба отбеляза единственото попадение в мача.
„Това не беше идеалната игра на Челси, защото съперникът създаде маса положения за гол. Докато при нас нещата не се получаваха много добре. Барселона е великолепен отбор, способен да постигне много. Но старанието ни беше възнаградено. Сега ще бъде много важно да не допуснем гол там", цитира официалният сайт на УЕФА думите на Чех.
- Челси надви Лийдс и си осигури финал срещу Манчестър Сити
- Макфарлейн: Липсата на Pro лиценз не е проблем за Челси
- Челси без ясен план след уволнението на Росеньор
- Лампард: Челси? Моята работа е в Ковънтри
- Комо няма да спира Фабрегас при интерес от Челси
- Челси насочва вниманието си към Марко Силва за постоянен мениджър
- Джон Тери с предупреждение към Челси
- Челси охлади ентусиазма: завръщането на Моуриньо е малко вероятно
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]