Колосални премии в Челси за победа в ШЛ
Футболистите на Челси могат да получат солидни премии за победа в Шампионската лига, съобщава Daily Star. Според информация на изданието, за първия в историята на клуба успех в най-важния европейски клубен турнир играчите на английския отбор ще получат по 200 000 паунда.
Както е известно, тази вечер „сините" приемат Бенфика в среща-реванш от четвъртфиналите на Шампионската лига. В първият двубой в Лисабон лондончани победиха с 1:0 и според повечето специалисти хората на Ди Матео няма да имат проблеми срещу „орлите", което означава, че Челси ще има за съперник на полуфинала Барселона, което ще е повторение на срещата между двата тима от 2009 година.
- Глен Джонсън: Келехер е идеалният вратар за Челси
- Абрамович готов да се бори за 2.35 млрд. паунда от продажбата на Челси
- Гари Невил: Челси трябва да смени вратаря си
- Росеньор призна: Челси имаше късмет срещу Рексъм
- Челси може да върне Нунес във Висшата лига
- Челси оцеля след продължения срещу Рексъм и е на четвъртфинал за ФА Къп (видео)
- Ливърпул готви оферта от 80 млн. евро за цел на Челси
- Лиам Росениор: Жоао Педро вече е на нивото на Холанд, Кейн и Мбапе
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]