Диара: Байерн отстъпва единствено на испанските грандове
Опорният полузащитник на Олимпик Марсилия Алу Диара в навечерието на срещата с Байрен Мюнхен в рамките на четвъртфиналите на Шампионската лига разказа за годините прекарани в лагера на баварците. Според 30-годишният французин, в момента немският гранда е най-силният отбор на Стария континент след Реал Мадрид и Барселона.
„В продължение на две години, които прекарах в Байерн, аз направих своите първи крачки в професионалния футбол. Силата на баварците е много голяма и смятам, че те се нареждат ведната след двата испански гранда. Мюнхенци са фаворити, но вярвам, че те ще се отнесат с уважение към нас след двете ни победи над Борусия Дортмунд. Франк Рибери? Това не е предишния мъничък Франк, това е големият Франк, Кайзер!", сподели Диара за L'Equipe.
- Кейн: Това вероятно е най-добрият ми шанс да спечеля Световното първенство
- Дешан засипа с похвали Майкъл Олисе
- Реал Мадрид готви оферта от 150 милиона евро за Майкъл Олисе
- Хари Кейн: Никога не съм се чувствал по-добре преди Световно първенство
- Тотнъм преговаря с Байерн за постоянен трансфер на Жоао Палиня
- Байерн се включи в битката за Морган Роджърс
- Нойер гради бизнес империя за милиони извън футбола
- Байерн се отказва от Рио Нгумоа заради твърдата позиция на Ливърпул
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]