Клоп: Всичко се разпадна
Старши-треньорът на Борусия Дортмунд Юрген Клоп изрази своето разочарование от загубата на своя отбор от Олимпик Марсилия в снощната среща между двата отбора, която бе част от шестия кръг на груповата фаза на Шампионската лига. Както е известно, „жълто-черните" поведоха с 2:0 в резултата, но в 4-та минута на допълнителното време на първото полувреме французите намалиха разликата, а в самия финал на мача гостите от Марсилия направиха пълен обрат, вкарвайки още два гола за крайното 2:3.
„Играхме много добре през първата част. Всичко вървеше добре, притискахме съперника си, разигравахме и създавахме положения. Но след това всичко се разпадна. Второто полувреме беше нещо различно. При 2:1 в наша полза имахме в актива си седем точки, а в края на мача останахме с четири. Драматична разлика", заяви за Eurosport Клоп.
- Дортмунд изпорти 2 дузпи и пак вкара 4 на Виляреал
- Борусия ще удари „Жълтата подводница“
- Дортмунд и Щутгарт си размениха по 3 гола, Леверкузен с победа (видео)
- Адейеми води преговори с Манчестър Юнайтед и Интер
- Обкръжението на Айдеми е за трансфер в Арсенал
- Ман Юнайтед се интересува от крило на Борусия Дортмунд
- Леверкузен мачка, Дортмунд с издъгнка (видео)
- Ковач: Не можеш да правиш грешки срещу топ играчи
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]