Наполи взе своето от Манчестър Сити (видео)

Наполи победи Манчестър Сити с 2:1 в среща от груповата фаза на турнира Шампионска лига. В 18-ата минута След центриране от корнер на Лавеци, Кавани отклони топката с глава и тя попадна в мрежата на Джо Харт за 1:0. Само минута по-късно Наполи бяха много близо до втори гол, след мощен удар на Кавани, който се озова в мрежата, но от външната страна.

Така се стигна до 33-ата минута, когато след хубава атака на англичаните топката стигна до Балотели, който на празна врата се разписа за 1:1.

Малко след почивката домакините отново поведоха в резултата. В 49-ата минута Кавани отново бе точен за тима от Италия, а с асистенция в случая се отличи Досена. До края на срещата "гражданите" имаха няколко възможности да изравнят, но Марио Балотели ня няколко пъти нямаше късмет при завършващия удар. След тази среща Наполи е на второ място в класирането, докато Сити са трети.