Рубин с минимална, но ценна победа над Тотнъм (видео)

В руския град Казан – местният Рубин победи английския гранд Тотнъм с минималното 1:0 в мач от груповата фаза на турнира Лига Европа. Гостите от Англия бяха без мениджъра си Хари Реднап, който се подложи на операция през седмицата и в момента се възстановява, за което Futbol-tv информира читателите си.

След нулево първо полувреме руснаците все пак стигнаха до така желаното попадение. В 56-ата минута  Бибрас Натхо вкара за Рубин и по този начин донесе победата на своя тим. Той можеше да се разпише още преди почивката, но тогава нямаше късмет при завършващия удар. Малко след попадението Кристиан Нобоа бе близо до това да вкара втори гол за тима от Казан, но ударът му с глава мина покрай вратата на Кудичини.