Андухар Оливер: Ситуацията с Мусо и Фермин е дузпа
Бившият съдия Андухар Оливер коментира спорния сблъсък между вратаря на Атлетико Мадрид Хуан Мусо и халфа на Барселона Фермин Лопес в реванша от четвъртфиналите на Шампионска лига.
При ситуацията Лопес получи счупен нос, след като при падането си се удари в бутонките на вратаря.
"Независимо дали Мусо е имал умисъл или не, това е дузпа. Вратарят на "Атлетико“ излиза напред и нанася удар на съперника“, заяви Оливер, цитиран от Mundo Deportivo.
Въпреки загубата с 1:2, Атлетико Мадрид се класира за полуфиналите с общ резултат 3:2, където ще се изправи срещу победителя от двойката Спортинг – Арсенал.
- Педри отваря вратата за трансфер на Хулиан Алварес в Барселона
- Разкриха бонусите по трансфера на Антъни Гордън в Барселона
- Барселона привлече египетския талант Хамза Абделкарим
- Хулиан Алварес поиска трансфер и даде надежда на Барселона
- Завръщането - гол, рекорд и доказателство, че отново е на върха
- Испания понижи двама съдии на ФИФА след края на сезона
- Барселона следи ситуацията с Хари Кейн
- Барселона обмисля размяна с Ювентус за Камбиасо
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]