Гризман: Полуфиналът е още далеч, нищо не е решено
Нападателят на Атлетико Мадрид Антоан Гризман изрази задоволство от победата с 2:0 над Барселона, но подчерта, че отборът му трябва да остане концентриран преди реванша.
"Полуфиналът още е далеч – на 90 или повече минути. Трябва да останем хладнокръвни, уверени в себе си и да не летим в облаците“, заяви французинът след двубоя на "Камп Ноу“.
Гризман отдели внимание и на съотборника си Хулиан Алварес:
"Той е много добър и придава нещо повече на играта ни. Надявам се да ни помогне да стигнем до финала.“
Въпреки убедителния резултат, нападателят остана предпазлив:
"Радвам се на победата, но нищо не е решено.“
Реваншът ще се изиграе на 14 април на стадион "Метрополитано“, където Атлетико ще се опита да довърши започнатото и да си осигури място на полуфиналите.
- Испания определи участниците си в евротурнирите за сезон 2026/2027
- Симеоне: Гуардиола е най-добрият треньор в света
- Атлетико Мадрид иска Кукурея от Челси
- Годин към Гризман: Това не е край, а началото на легендата
- Атлетико изпрати Гризман като легенда: „Метрополитано“ се сбогува със своя символ
- Симеоне: Продължавам напред
- Фернандо Торес към Гризман: Оставяш нещо по-голямо от футбола
- Трансферът на Хулиан Алварес в Барселона е пред провал
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]