Нико Ковач: Поздравявам Аталанта
Старши треньорът на Борусия Дортмунд Нико Ковач заяви, че тимът е направил твърде много грешки, което е довело до отпадането от Шампионската лига.
"Жълто-черните" бяха елиминирани от италианския Аталанта в плейофната фаза с общ резултат 3:4 след поражение с 1:4 на реванша в Бергамо.
"Искам да поздравя Аталанта. Днес те играха по начина, по който го направихме ние в първия мач. За съжаление сега ние не показахме нашия футбол с изключение на ситуацията, при която вкарахме гола. Това бе много труден мача за нас и допуснахме твърде много грешки. В Шампионската лига за тях се плаща", каза Ковач след двубоя.
За Борусия предстои среща с лидера в германското първенство Байерн Мюнхен в предстоящия кръг от Бундеслигата./БТА
- Матиас Замер: Раздялата между Борусия Дортмунд и Себастиан Кел е логична
- Борусия (Дортмунд) търси наследник на Кел, Бук е сред фаворитите
- Дортмунд с обрат от 0:2 до 3:2 срещу Хамбургер (видео)
- Борусия Дортмунд удължи договора на Емре Джан въпреки тежката контузия
- Борусия Дортмунд иска да върне Джейдън Санчо
- Хамбургер и Кьолн си поделиха точките – 1:1 в сблъсъка на новаците
- Дортмунд без проблеми срещу Аугсбург и затвърди второто място
- Анонс на 26-ти кръг на Бундеслигата – срещите в събота
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]