Мбапе: Престиани нарече Винисиус маймуна пет пъти
Нападателят на Реал Мадрид Килиан Мбапе заяви след първия мач от плейофите на Шампионската лига срещу Бенфика (1:0), че нападателят на лисабонци Джанлука Престиани е нарекъл пет пъти крилото на мадридците Винисиус "маймуна“.
"Престиани нарече Винисиус маймуна пет пъти! Пет! И аз самият го видях и чух. Той покри лицето си с ризата си, за да не може никой да го види или чуе, но всичко това беше ясно видимо в реакцията му след мача, в лицето му, в поведението му. Лицето му не лъже“, каза Мбапе.
- Морган Роджърс защити Белингам: Абсурдно е някой да се съмнява в него
- Холанд защити Белингам: Той е един от най-добрите в света
- Уейн Рууни: Белингам направи това, което очаквах от него
- Педро Санчес защити Франция след думите на Мариано Рахой
- Джуд Белингам – тактическото оръжие на Англия на Мондиал 2026
- Холанд похвали Белингам след отпадането на Норвегия
- Гари Невил: Виждал съм Гаскойн, Оуен и Рууни, но Белингам е нещо специално
- Джуд Белингам: Победата е за цяла Англия
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]