Андре Вилаш-Боаш: Проведохме великолепни 45 минути

Мениджърът на Челси Андре Вилаш-Боаш остана доволен от резултата, който постигнаха неговите възпитаници тази вечер срещу белгийския Генк на „Стамфорд Бридж" и също така коментира играта на отбора. Както е известно, лондончани отнесоха своя съперник с 5:0 в мач от третия кръг на груповата фаза на Шампионската лига и вече имат седем точки в своя актив.

„Нашият отбор много добре и съсредоточено проведе този мач. През първото полувреме момчетата играха великолепно и в продължение на 45 минути поддържаха висок ритъм на игра. Постигнахме добър резултат, който ще ни позволи да заемем добра позиция преди оставащите мачове в групата. Торес? Всеки иска да играе и той се завърна в отбора след дълъг период от време. Важно беше за него да вземе участие в мачовете на Испания, за да поддържа формата си и ето, че дойде и вкара два гола. Можеше и хеттрик да постигне, но тук не става дума за индивидуални цели, а говорим за колективизъм в действията му. Важна е победата на отбора", заяви Вилаш-Боаш за Sky Sports 2.