Кнутсен: Никога преди не съм крещял толкова силно
Старши -треньорът на Будьо-Глимт Кьетил Кнутсен коментира победата на отбора с 2:1 над Атлетико Мадрид в 8-ия кръг на Шампионска лига и обсъди класирането им за плейофите. Будьо-Глимт завърши на 23-то място в класирането.
"Имахме план и всички вярвахме в него. Никога преди не съм крещял толкова силно във футболен мач. Този отбор е невероятен. Невероятно преживяване!
Чувството е невероятно, невероятно горд съм. Няма да го сравнявам с нищо, но ние правим това, което правим. Трябва да се гордеем много с това. Нашите постижения говорят сами за себе си“, заяви Кнутсен.
- Испания определи участниците си в евротурнирите за сезон 2026/2027
- Симеоне: Гуардиола е най-добрият треньор в света
- Атлетико Мадрид иска Кукурея от Челси
- Годин към Гризман: Това не е край, а началото на легендата
- Атлетико изпрати Гризман като легенда: „Метрополитано“ се сбогува със своя символ
- Симеоне: Продължавам напред
- Фернандо Торес към Гризман: Оставяш нещо по-голямо от футбола
- Трансферът на Хулиан Алварес в Барселона е пред провал
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]