Ювентус не сбърка срещу Бенфика
Завърши мачът от 7-ия кръг на Шампионска лига между Ювентус и Бенфика. Отборите играха на стадион "Алианц“ в Торино, Италия. Домакините отпразнуваха победа с 2:0.
Шампионска лига.
В 55-ата минута халфът на Ювентус Кефрен Турюм-Жулиен изведе отбора си напред. В 64-ата минута американецът Уестън Маккени удвои преднината на торинския отбор. В 81-ата минута нападателят на гостуващия отбор Вангелис Павлидис пропусна дузпа.
Ювентус има 12 точки от седем мача и е в зоната на плейофите. Бенфика остава на дъното на таблицата с шест точки. В последния кръг португалците ще играят срещу Реал Мадрид у дома, докато италианците ще пътуват до Монако. И двата мача ще се играят в сряда, 28 януари.
- Алегри: Милан може да е доволен, Пулишич е чувствителен, Леао няма как да е постоянен
- Спалети: Юве трябваше да бъде внимателен срещу Милан
- Ювентус изчаква за нападател, Левандовски сред опциите
- Милан и Ювентус не се победиха, битката за топ 4 остава отворена
- Ювентус се разбра с Алисон, предстоят преговори с Ливърпул
- Манчестър Юнайтед следи Калюлю в дербито Милан – Ювентус
- Влахович в центъра на трансферното лято – интерес от Милан и Байерн, сянката на Левандовски
- Ювентус готви продажба на Копмейнерс през лятото
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]