Карагър: Ливърпул вече не играе футбол, а баскетбол
Джейми Карагър изрази скептицизъм относно работата на Арне Слот.
Ливърпул загуби от Галатасарай (0:1) в мача от груповата фаза на Шампионска лига.
"Не видях топ клуб да играе. Ливърпул вече не играе футбол, а баскетбол. Не мисля, че топ отборите играят така.
Вече казах това на мениджъра в самото начало на сезона. Той разбира всичко много по-добре от мен. Той, разбира се, е фантастичен треньор.
Ливърпул се превърна от трудолюбивия отбор през миналия сезон в отбор, който добави малко звезден прах към играта си чрез трансфери.
Мисля, че миналият сезон бе толкова лесен за треньора, че сега наистина ще трябва да си заслужи парите.
Миналият сезон той постигна успех и спечели Висшата лига .
Но има няколко проблема, които той трябва да разреши и ще бъде интересно да видим как ще го направи, защото бяха похарчени много пари“, заяви Карагър .
- Червеното сърце на "Анфийлд"
- Ливърпул с добри новини: травмата на Салах не е сериозна
- Клоп настоя: Разширеният Мондиал застрашава здравето на играчите
- Ливърпул набеляза Диого Коща при евентуална раздяла с Алисон
- Карик: Юнайтед е в добра позиция преди дербито с Ливърпул
- Джерард отчете сериозен напредък в играта на Челси след смяната на треньора
- Джерард: Жалко би било това да е последният мач на Салах за Ливърпул
- Гласнер: Щяхме да върнем гола на Ливърпул при тежка травма на Уудман
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]