Робъртсън: Треньорът каза, че е твърде стар за такива победи
Анди Робъртсън говори за победата над Атлетико (3:2) в първия кръг на Шампионска лига.
Защитникът на Ливърпул Върджил ван Дайк отбеляза победния гол в 92-ата минута.
"Трябва да се върнем към победите малко по-лесно и просто. Когато Върджил вкара, помощник-треньорът се обърна към мен и каза, че е твърде стар за такива изнервящи победи, така че не мога да си представя какво чувстват феновете.
Страхотно е, че успяхме да се задържим до самия край и да грабнем трите точки. Когато водиш с 2:0 и играеш толкова добре през първото полувреме, подобни мачове би трябвало да са по-комфортни“, заяви защитникът на Ливърпул.
- Ливърпул неочаквано провалил плановете на Интер и Нотингам Форест за Фратези
- Ливърпул е готов да плаща на Собослай 14 млн.
- Три клуба се интересуват от Къртис Джоунс
- Окслейд – Чембърлейн с първа крачка към получаване на треньорски лиценз
- Слот призна, че Ливърпул се готви за живот без Ван Дайк
- Джо Коул вижда в Боуен идеалната замяна на Салах
- Ливърпул и Ман Сити ще са равни на Анфийлд
- Оуен: Ще бъда шокиран, ако Ливърпул не завърши в топ 5
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]