Отаменди: Трябва да продължим напред
Защитникът и капитан на Бенфика Николас Отаменди коментира загубата с 3:2 от Карабах в първия кръг на Шампионска лига 2025/26. Португалският отбор пропиля преднина от два гола по време на мача.
"Трябва да бъдем самокритични и да разберем върху какво трябва да работим. Сега не е моментът да търсим виновни. Това ще бъде дълъг път и никой не може да гарантира, че дори и да спечелим, ще се класираме за следващия етап на Шампионска лига. Трябва да приемем това и да продължим напред.
Всички трябва да работим върху себе си. И мисля, че победата с 2:0 и допускането на гол от статично положение е болезнено. Трябва да продължим напред и да работим още по-усърдно. Трябва да играем добре и да вземаме три точки във всеки мач“, заяви Отаменди за Sport TV.
- Левски сред класиралите се: Резултатите от реваншите в първия квалификационен кръг на ШЛ
- Рейналдо: Очаквайте от мен много работа и себераздаване
- Левски разгроми Борац с 4:0 и продължава във втория квалификационен кръг на ШЛ
- Светльо Вуцов: Готов съм, ако се стигне до дузпи (видео)
- Веласкес: Във футбола 2 и 2 не прави 4 (видео)
- Важен играч на Левски не тренира с отбора преди реванша с Борац
- Левски ще се справи с Борац от втория опит
- Шампионска лига: Левски измъкна равенство в Босна, КуПС и Сабах с важни победи
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]