Стойчо Стоев: Сблъсъкът между Лудогорец и Ференцварош ще е зрелищен
Бившият треньор на Лудогорец Стойчо Стоев коментира предстоящата среща с Ференцварош. Именно с него начело "орлите“ отпаднаха от унгарския гранд от ШЛ през 2019 г.
"Беше важна победата над Добруджа за първенството, но от нея заключения не могат да се направят, защото тимът от Добрич не е на нивото на Лудогорец. Сега предстои много тежък двубой срещу сериозен съперник, какъвто без съмнение е Ференцварош. Мисля, че в срещите с тях ще паднат доста попадения и ще са зрелищни мачове. В никакъв случай няма да е лек този сблъсък за Лудогорец. Бих казал, че двата отбора са на едно ниво. Вкарват много голове, но и допускат много попадения и това трябва да се изчисти. Има много неща в играта на разградчани, които трябва да се изчистят и то колкото се може по-скоро. На мнение съм, че този отбор, който допусне по-малко неприятности пред собствената си врата, ще спечели и ще успее да продължи напред в турнира. Трябва да са много концентрирани играчите на Лудогорец и да успеят да се възползват от грешките на Ференцварош в защита. Не бива да се допускат грешки пред вратата ни, защото унгарците знаят и могат да ги накажат. Дано Лудогорец успее да вземе един добър резултат в този първи двубой. Концентрацията ще е от голямо значение за крайния изход на двубоя“, заяви Стоев пред "Мач Телеграф“.
Той разкри как са преминали и първите дни на кастинга в неговата Академия Стойчо Стоев.
"Да, първите дни минаха. Доста съм доволен. Точно това, което очаквах, се случи. Дойдоха доста деца на първите дни от кастингите. Видях много талантливи деца, които имат желание да се развиват и им се играе. Следващата събота продължаваме с кастингите с по-малките момчета“, завърши Стоев.
- Чочев е номер едно при футболистите, Веласкес е най-добър при треньорите
- Съдийската комисия наказа арбитрите след Лудогорец – ЦСКА
- Чочев след победата над ЦСКА: Радост с горчив привкус и фокус върху баража
- Евтимов за скандалната ситуация в Разград: Вие се гаврите с хората
- Лудогорец победи ЦСКА с 1:0 в напрегнат мач, „червените“ изпуснаха множество шансове
- ЦСКА няма да си даде много зор срещу Лудогорец
- Гол срещу Лудогорец бе избран за най-красивия в Лига Европа (видео)
- Играч на Лудогорец е в трансферния списък на Цървена звезда
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]