Кроос обясни какво трябва да направи Реал срещу Арсенал
Бившият полузащитник на Реал Мадрид Тони Кроос разкри какво трябва да направят Лос Бланкос, за да направят обрат срещу Арсенал в четвъртфиналите на Шампионска лига. В първия мач тимът на Карло Анчелоти допусна загуба с 0:3.
"Трябва да накараме Арсенал, който няма опит да играе на четвъртфиналите в Шампионската лига, да си помисли в Мадрид: "Уау, това не е всичко".
Мога да ви кажа от опит, че когато Реал Мадрид връща гол, съперниците винаги чувстват, че Реал Мадрид ще отбележи отново, дори когато остават пет, шест или седем минути преди съдийския сигнал“, заяви Кроос в подкаста Einfach mal Luppen.
Реваншът ще се играе в Мадрид на 16 април.
- Флик: Не искам да говоря за Реал Мадрид
- Щутгарт се интересува от нападател на Реал Мадрид
- Алонсо обясни отсъствието на Мбапе срещу Ман Сити
- Белингам: Алонсо е фантастичен
- Ръководството на Реал Мадрид е недоволно от Трент
- Реал Мадрид няма да уволнява Алонсо скоро
- Реал Мадрид се разделя с Алаба
- Алонсо: Притеснявам се за следващия мач, а не за бъдещето си
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]