Робиньо: В Милан има играчи, които могат да победят Барселона
27-годишният атакуващ полузащитник на Милан Робиньо е уверен, че неговият отбор е способен да победи Барселона на „Камп Ноу" в рамките на първия кръг от груповата фаза на Шампионската лига. Както е известно, волята на жребия събра двата тима заедно в група Н на най-престижния европейски клубен турнир, къде са още беларуския БАТЕ и чешкия Виктория Пилзен.
„Очаква ни среща с най-добрия отбор в света. Това ще бъде много труден мач. За Милан обаче е добре, че започва сезона в евротурнирите именно срещу подобен съперник. Всеки футболист иска да играе в такъв мач. Мисля, че при нас има изпълнители, които са способни да удържат победа над Барселона на „Камп Ноу". Също така се надяваме на успешен старт в първенството на Италия. Мачът с Лацио ще е труден, но ние играем у дома, където имаме гарантирана подкрепа на феновете. Заради тях ще направим всичко възможно, за да победим", цитира Football Italia думите на Робиньо.
- Милан - Аталанта: Без победител
- Алегри: Искам да остана в Милан възможно най-дълго
- Бъдещето на Алегри и Таре в Милан остава неясно
- Алегри: Милан подцени и двете полувремена
- Милан се срина срещу Сасуоло след ранен червен картон
- Манчестър Юнайтед готви оферта за Леао с включени играчи
- Операция за Лука Модрич след тежка лицева травма
- Милан постави цена на Фофана, интерес от три клуба
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]