Рафиня: Претенденти сме за спечелване на всички турнири
Рафиня Диас говори за достигане до четвъртфиналите на Шампионска лига.
Барселона победи Бенфика в реванша от 1/8-финалите на турнира (3:1, първи мач – 1:0) и се класира за следващия кръг.
"Знаехме, че Бенфика ще бъде силна и знаехме какво трябва да направим, за да спечелим мача. Бяхме фокусирани върху това. Резултатът [от първия мач] бе в наша полза и направихме добро първо полувреме. Най-важното е, че успяхме да победим благодарение на отборната игра.
Голът на Ламин [Ямал] беше впечатляващ. Това показва кой е той. Играч на невероятно ниво. Просто трябва да печелим, когато той е в отбора. Ние сме претенденти за победа във всички турнири.
Това, което се случи преди няколко дни (лекарят на Барселона Карлес Миняро почина в събота) ни накара да искаме да спечелим още повече", заяви крилото на "блаугранас".
- Кубарси: Пуйол ме съветва винаги да остана верен на себе си
- Де ла Фуенте оставя Ямал на пейката за старта на Мондиал 2026
- Британска доминация в Барселона! За първи път от 58 години трима британци на подиума
- Барселона заплаши Перес със съд за клевета
- Барселона иска финала на ШЛ през 2029 година да се играе на „Камп Ноу“
- Бернардо Силва: Барселона е вариант, но още не съм взел решение
- Олмо отрече слуховете за трансфер в Арсенал
- Боатенг призна: Излъгах за Меси, за да подпиша с Барселона
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]