Хютер: Бенфика имаше късмет
Старши-треньорът на Монако Адолф Хютер коментира равенството 3:3 с Бенфика в плейофите на Шампионска лига и отпадането от турнира.
"Трябва да бъда възпитан и да поздравя Бенфика за класирането им в следващия кръг. Всички могат да се досетят, че играчите са много тъжни и разочаровани в съблекалнята, но аз съм изключително горд с това, което тези млади момчета направиха. Заслужавахме категорично да продължим, защото бяхме по-добрият отбор и в двата мача. Бенфика имаше голям късмет, ние пропуснахме много чисти положения и получихме три гола, което е твърде много в подобна ситуация. Феновете тук също оказаха влияние с подкрепата си за противника.
Това, което можем да научим, е, че на най-високо ниво допускаме твърде много лесни грешки. Видяното тук ме прави много горд и нетърпелив за бъдещето. Бенфика показа завидна ефективност. Изненадахме ги със системата, с която излязохме. Те срещнаха много трудности. Затова ще повторя: Бенфика имаше голям късмет да се класира за следващата фаза", заяви Хютер.
- Тежка визита за Монако на Лазурния бряг
- Пафос си спечели точка срещу Монако
- Монако ще се справи с Пафос
- Монако загуби в дебютния мач на Погба (видео)
- Погба ще играе за първи път от две години
- Стана ясно кога Погба може да играе за Монако
- Юве не успя да стигне до победа и при 4-тия си опит, Монако с важен успех
- Монако ще запише първа победа зад Северния полярен кръг
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]