Белингам: Чувствах, че заслужавахме да спечелим
Полузащитникът на Реал Мадрид Джуд Белингам след победата над Манчестър Сити (3:2) в първия мач от първия кръг на плейофите на Шампионската лига разказа как е вкарал победния гол в последните минути.
"Просто продължих да тичам с надеждата, че Вини ще се промуши покрай мен. Отидох там, за да се опитам да вкарам. Чувствах, че заслужавахме да спечелим с играта си, така че чест прави на отбора. Създадохме много шансове и в един момент стана ясно, че ще реализираме един от тях. Това мина през всички като послание един към друг. Не изгубихме увереност, че това ще ни даде нещо. Хубаво е да излезем напред преди да се приберем у дома. Сигурен съм, че на "Бернабеу“ ще бъдат готови да отговорят - трябва да покажем играта, която е необходимо“, цитира думите на Белингам пресслужбата на УЕФА.
Реваншът ще се проведе в Мадрид на 19 февруари. Победителят от този сблъсък ще играе с Атлетико или Байер Леверкузен на 1/8-финалите.
- Арда Гюлер се извини на турските фенове след ранното отпадане от Мондиал 2026
- Винисиус: Искам да направя много повече за националния отбор на Бразилия
- Реал Мадрид договори личните условия с Енцо Фернандес
- Кукуреля: Искам да спечеля Шампионската лига с Реал Мадрид
- Реал Мадрид ще получи 20 милиона евро от трансфера на Виктор Муньос в Ливърпул
- Кукурея: Не се замислих за секунда, когато Реал Мадрид ме поиска
- Реал Мадрид привлече Конате без трансферна сума
- Белингам: През второто полувреме показахме какъв отбор искаме да бъдем
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]