Миньоле: Това е заслужено класиране
Симон Миньоле коментира поражението на Клуб Брюж от Манчестър Сити.
В последния мач от общата фаза на Шампионската лига белгийците загубиха като гост с 1:3. След първото полувреме гостите водеха с 1:0.
Англичаните влязоха в плейофите от 22-ро място, Клуб Брюж от 24-то.
"Играхме добре и можем да се гордеем със себе си. През първото полувреме бяхме много опасни на контраатака и имахме няколко добри положения. Нашето предимство бе заслужено.
През второто полувреме Манчестър Сити тръгна на тиск и вкара в точния момент, но Брюж игра добре и може да се гордее с достигането си до плейофите.
Да видим срещу кого ще се изправим. Вече показахме, че можем да играем и да бъдем на едно ниво с всички наши съперници.
Не очаквахме да имаме нужда от 11 точки, за да преминем към следващия кръг, но предвид начина, по който върви турнирът и начина, по който играхме, това е заслужено класиране", заяви Миньоле.
- Меси: За мен Гуардиола е уникален
- Сити у дома ще надвие Съндърланд
- Холанд с рекорд в резултатна победа
- Ливърпул е избрал четири алтернативи, ако Ман Сити открадне Семеньо
- Ман Сити може да плати 74 млн. за Семеньо
- Ман Сити ще спечели на гости и на Фулъм
- Сити нанесе болезнена загуба на Лийдс (видео)
- Гуардиола: Нямаме място за повече грешки
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]