Днес ще станат ясни подробности от травмата на Мбапе
Днес, 11 декември, нападателят на Реал Мадрид Килиан Мбапе ще премине преглед, за да се оцени степента на контузията, получена на 10 декември в мача от 6-ия кръг на общата фаза на Шампионска лига с италианския Аталанта (3:2). Това съобщи журналистът Фабрицио Романо в социалната мрежа X (преди Twitter).
"Днес Килиан Мбапе ще бъде подложен на преглед, за да се оцени нараняването, което получи вчера. Анчелоти каза, че не смята това за сериозен проблем“, написа Романо.
Килиан Мбапе напусна терена в 36-ата минута. Нападателят отбеляза гол в 10-ата минута. За Реал отбелязаха още Винисиус Жуниор и Джуд Белингам.
- Показателната статистика, която разобличава Реал Мадрид
- Фабрегас готви нов трансферен удар от Реал Мадрид
- Арбелоа: Реал Мадрид запазва шансовете си въпреки загубата от Байерн
- Компани: Победата на „Бернабеу“ е само първата стъпка
- Кейн се завърна с гол и асистенция, Байерн шокира Реал на „Бернабеу“
- Арбелоа може да напусне Реал при провал в Шампионска лига
- Реал Мадрид - Байерн: Домакините ще си осигурят малка преднина
- Гнабри: Мачовете с Реал са класика и всички говорят за тях
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]