Мадзари: Вълнуващо е, че ще играем срещу най-добрия отбор в Англия
Треньорът на Наполи Валтер Мадзари смята, че Група А от Шампионската лига е най-трудната в турнира. Както е известно от изтегленият вчера жребии, италианският отбор е в една група с немския гранд Байерн Мюнхен, английските богаташи от Манчестър Сити и испанския Виляреал, като специалистът се опасява, че тимът му ще се изправи пред много трудна задача за класиране в следващия етап от състезанието.
„Това е най-трудната група, но това е много вълнуващо. Да играеш срещу тези отбори е награда за прекрасния сезона, който имахме. Нашият дебют в турнира ще бъде тест за нас. Ние ще играем срещу най-добрият отбор в Германия, най-добрият отбор в Англия и един от най-добрите в Испания. Този опит ще е възможност за подобрение и израстване. Това не означава, че сме елиминарини - ние ще се борим във всеки мач независимо от опонента. Ще дадем всичко от себе си и ще видим докъде това ще ни отведе", коментира Валтер Мадзари.
- Йошко Гвардиол подписа нов петгодишен договор с Манчестър Сити
- Ман Сити влиза в ожесточена надпревара за крило на ПСЖ
- Манчестър Сити набеляза таланта на Барса за наследник на Родри
- Реал Мадрид подготвя първа оферта за Родри, испанецът вече е казал „да“
- ПСЖ се отказва от битката за Родри
- Евертън ще изчака с офертата си за Джак Грилиш
- Реал Мадрид подготвя първа оферта за Родри
- Енцо Мареска: Нямам никакви притеснения за обвиненията срещу Манчестър Сити
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]