Байерн без проблеми срещу Цюрих, резултати от ШЛ (видео)

Байерн Мюнхен победи като гост Цюрих с минималното 1:0 като гост в мач-реванш от плейофите на Шампионска лига. "Баварците" победиха с 2:0 в първия мач. На стадион „Летзигрунд” гостите от Германия поведоха в резултата с гол на Гомес в 7-ата минута. С асистенция в случая се отличи Мюлер.

В 17-ата минута Боатенг пропусна след удар с глава. Рикардо Родригес бе близо до попадение за домакините, но той нямаше шанс при завършващия удар. След почивката Мехмеди също пропусна за домакините и до изравнително попадение така и не се стигна. По този начин Байерн се класират напред.

Резултати от днешните срещи в Шампионска лига:

(В груповата фаза продължават: АПОЕЛ(0:1 от първата среща), Динамо Загреб(1:4 от първата среща), Виляреал (0:1 в първата среща), Генк (1:2 в първата среща)