Компани: Срещата няма да реши изхода на нашия сезон
Старши -треньорът на Байерн Венсан Компани коментира разгромното поражение в мача от 3-ия кръг на генералната фаза на Шампионска лига с Барселона (1:4).
"Загубихме, това бе чиста загуба. Ще останем заедно и ще се поучим от това поражение. Първият гол бе разочароващ. През първото полувреме за половин час имах чувството, че можем да спечелим. След това играта се промени с втория и третия гол. Няма извинения. Важното е, че си взехме поука от този мач. Срещата няма да реши изхода на нашия сезон. Защо имаше толкова голяма разлика между първото и второто полувреме на мача е това, на което трябва да обърнем внимание“, заяви Компани.
След три изиграни срещи Барселона спечели шест точки и е на 13-о място във временното класиране. Байерн има три точки и е на 24-то място.
- Показателната статистика, която разобличава Реал Мадрид
- Арбелоа: Реал Мадрид запазва шансовете си въпреки загубата от Байерн
- Компани: Победата на „Бернабеу“ е само първата стъпка
- Кейн се завърна с гол и асистенция, Байерн шокира Реал на „Бернабеу“
- Реал Мадрид - Байерн: Домакините ще си осигурят малка преднина
- Кейн се завърна в тренировки преди сблъсъка с Реал
- Гнабри: Мачовете с Реал са класика и всички говорят за тях
- Нойер може да продължи кариерата си в Англия
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]