Мюлер: Смешна е ситуацията със съдийството
Полузащитникът на Байерн Мюнхен Томас Мюлер говори за съдийството в мача с Реал Мадрид от полуфиналите в Шампионска лига (1:2).
"Смешна е ситуацията със съдийството. Не знам какво му се случи“, заяви Мюлер.
Припомняме, че в края на мача след дълъг пас на Джошуа Кимих защитникът на Байерн Матайс де Лигт порази вратата на мадридския клуб. Реферът Шимон Марчиняк обаче грешно отсъди засада и не призна попадението.
Първата среща завърши при резултат 2:2. Реал Мадрид достигна финала на Шампионската лига с общ резултат 4:3, където ще играе с Борусия Дортмунд.
- Та: Можем да постигнем нещо на Световното
- Байерн приключи годината с доста добра победа
- Атлетико Мадрид обмисля да привлече халф на Байерн
- Байерн бързо ще се върне към победите
- Талант на Байерн е можел да премине в Реал Мадрид
- Нойер е аут за неопределено време
- Компани: Трябваше да се справим по-добре
- Дузпа в края спаси Байерн от излагация срещу последния в класирането
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]