Резултати от днешните изиграни срещи в Шампионска лига

Шампионът на Хърватия Динамо Забреб постигна много важна победа с 2:1 като гост на финландския ХИК в третия предварителен кръг от Шампионската лига. Ринг откри резултата в 15-ата минута на срещата, но автогол Рафиня даде шанс на балканския тим. Крайното 2:1 оформи Самир в 77-ата минута на срещата.

Копенхаген победи Шамрок Роувърс с минималното 1:0 с гол на Отесен в 4-ата минута. Одензе и анатинайкос завършиха при резултат 1:1. Лето изведе гостите напред в резултата, но Региниусен изравни минута преди края на срещата.

Макаби Хайфа победи Марибор с 2:1. Двалишвили от дузпа в 7-ата минута даде аванс на домакините, но Маркош изравни в 27-ата минута. Крайния резултат оформи Ямполски.

Стандарт и Цюрих завършиха наравно 1:1. Мехмеди откри резултата в 78-ата минута, но Гонсалес изравни с последната минута на срещата.

Бенфика се наложи над Трабзонспорт с 2:0 с голове на Нолито и Гайтан. Розенборг загуби от Виктория с 0:1, с гол на Пилар в 33-ата минута.