Ники Михайлов и Твенте с победа, Малмьо излъга Рейнджърс

Твенте, с Николай Михайлов в редиците си, победи с 2:0 Васлуй в първи мач от трети квалификационен кръг на Шампионска лига. Два гола за успеха на холандците вкара Янко, който се разписа в 34-ата от дузпа и в 57-ата минута на срещата.

Малмьо измъкна победата като гост на Глазгоу Рейнджърс. Ларксон още в 18-ата минута вкара за 1:0, като този резултат се запази и до края на мача. По този начин Малмьо са с една крачка по-близо до класиране напред в Шампионската лига.

Генк се поздрави с успех след мача с Партизан, завършил 2:1. Томич откри резултата за гостите от Сърбия в 65-ата минута. Само 5 минути по-късно съдията отсъди 11-метров наказателен удар за белгийците и Восен превърна дузпата в гол. Крайния резултат оформи Огунайме в последната минута на мача.