Артета: Ще постигнем целта си във втория мач
Мениджърът на Арсенал Микел Артета коментира поражението на тима си при гостуването на Порто от 1/8-финалите на Шампионска лига (0:1).
"Трябва да играем много по-добре. Не можете да спечелите, като се държите така близо до чужда врата. Ако искате да стигнете до четвъртфиналите, трябва да победите опонента си и ние ще трябва да го направим на "Емирейтс". Днес ни липсваше заплаха и агресия в последната третина на терена.
Можем да играем по-добре. Смятам, че Порто е отбор, който е много добре организиран в защита, постоянно нарушава ритъма на съперника. Днес дори не можахме да докоснем никого, защото във всяка ситуация бе отсъждан свободен удар. Не издържахме, но ще си вземем поуки, ще се подготвим по-добре и ще постигнем целта си във втория мач“, заяви Артета.
Реваншът от 1/8-финалите на Шампионска лига между отборите на "Емирейтс" ще се проведе на 12 март.
- Арсенал се договори за трансфера на Езри Конса от Астън Вила
- Микел Артета иска да подсили атаката на Арсенал с нов футболист
- Правилата на Висшата лига поставят Арсенал пред сериозен проблем с трансферите
- Наполи започна преговори с Арсенал за Габриел Мартинели
- Барселона разглежда Виктор Гьокереш като заместник на Феран Торес
- Артета: Опитваме се да подсилим защитата от няколко седмици
- Микел Артета: Това беше наистина страхотно представяне толкова рано през сезона
- Арсенал разгроми Манчестър Сити и донесе пети трофей на Микел Артета
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]