Ман Юнайтед с антирекорд сред английските клубове
Манчестър Юнайтед стана първият английски клуб, допуснал 15 гола в груповата фаза на Шампионска лига.
Манчестър Юнайтед завърши на последно място в група А и отпадна от евротурнирите през сезон 2023/2024. В груповата фаза отборът на Ерик тен Хаг претърпя четири поражения, веднъж победи и веднъж завърши наравно.
Освен това Манчестър Юнайтед е четвъртият клуб от Висшата лига, който завършва груповата фаза на Шампионска лига на последно място в групата. Преди това този резултат бе допуснат от Блекбърн (1995/1996), Манчестър Сити (2012/2013) и самия Манчестър Юнайтед - през сезон 2005/2006.
- Дейвид Бекъм стана първият британски спортист милиардер
- Рио посочи двама халфa, които Ман Юнайтед трябва да привлече
- Бруно Фернандеш: Деклан Райс е създаден за Манчестър Юнайтед
- Бруно Фернандеш обра всички индивидуални награди в Манчестър Юнайтед
- Матейс де Лигт претърпя операция и пропуска остатъка от сезона
- Карик: Каземиро заслужава уважение за начина, по който завършва престоя си в Юнайтед
- От фавелите до безсмъртието: Историята на Каземиро
- Сър Джим Ратклиф е одобрил нов договор за Майкъл Карик
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]