Ман Юнайтед записа най-лошия си резултат от 61 г.
Манчестър Юнайтед е допуснал 33 гола във всички турнири след първите си 20 мача, това е най-лошият им резултат от сезон 1962/63, съобщава OptaJoe в социалната мрежа X (бивш Twitter).
По-рано бе съобщено, че Манчестър Юнайтед актуализира антирекорда на английските клубове по брой допуснати голове след пет кръга от груповата фаза на Шампионската лига. Този сезон отборът е допуснал 14 гола.
Припомняме, че в мача от 5-ия кръг на груповата фаза на Шампионска лига Манчестър Юнайтед завърши наравно с Галатасарай при резултат 3:3. В момента Манчестър Юнайтед е на последното място в групата си от Шампионска лига с четири точки.
В последния кръг от груповата фаза на Шампионска лига Манчестър Юнайтед ще се изправи срещу Байерн. Мачът ще се проведе на 12 декември от 22:00 часа българско време.
- Opta: Арсенал е фаворит за трофея в Шампионската лига
- Луис Енрике: ПСЖ ще трябва да страда на „Анфийлд“
- УЕФА наказа съдията на Барселона – Атлетико
- Слот обясни защо изобщо не пусна Салах
- Карагър: Разликата между ПСЖ и Ливърпул е тревожна
- Луис Енрике: Ливърпул не ни изненада, въпреки новата схема
- Жерар Мартин: Червеният картон промени всичко
- Лукман: Голът след червения картон бе ключов момент
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]