Бруно: Труден ден
Полузащитникът и капитан на Манчестър Юнайтед Бруно Фернандеш говори за поражението от Копенхаген (3:4) в мача от 4-ия кръг на груповата фаза на Шампионска лига.
"Очевидно е разочароващо. Мисля, че за всичко, което направихме в мача, можехме и трябваше да вземем нещо от играта. Очевидно това е разочарование. Мисля, че с всичко, което направихме в този мач, можехме и трябваше да вземем нещо от него. Сега ни е трудно, настроението не е най-доброто, защото се борихме толкова много с десет човека, че дори след това трябваше да играем срещу отбор, който играе много добре с топката, а освен това много решения не бяха в наша полза.
Днес бе труден ден, но мисля, че усилията на екипа бяха добри, опитахме се. Можехме да направим някои неща по-добре, но ни беше трудно от 30-ата минута да играем с играч по-малко“, заяви Фернандеш.
След четири кръга Манчестър Юнайтед е на последното, четвърто място с три точки в група А с Байерн (12 точки), Копенхаген (4 точки) и Галатасарай (4 точки).
- Магуайър: Все още съм сред най-добрите и искам да играя на Мондиал 2026
- Ман Юнайтед ще затвори кръга с победа
- Мартинес се завръща за Манчестър Юнайтед преди мача с Лийдс
- Трансферна цел на Ман Юнайтед и Сити ще струва 100-120 милиона паунда
- Скоулс с радикален план за лятото в Ман Юнайтед
- Магуайър: Следващият сезон може да бъде „специален“ за Манчестър Юнайтед
- Диало: Играчите на Юнайтед искат Карик да остане
- Манчестър Юнайтед е готов да се раздели с Угарте
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]