Кимих: Копенхаген са много добри у дома
Полузащитникът на Байерн Джошуа Кимих говори за предстоящия мач с Копенхаген.
"Ранният гол винаги помага. Видяхме това в Купата. Бяхме предупредени и знаем, че Копенхаген са наистина добри у дома и имат добри резултати. Няма да е лесно. Ще се подготвим възможно най-добре и ще се опитаме да спечелим мача.
Познаваме Мохамед Елюнуси от Бундеслигата. Знаем, че Копенхаген са много добри у дома, през миналия сезон те не загубиха у дома в групите на Шампионска лига. Така че трябва да сме добре подготвени“, заяви Кимих.
Днес, 3 октомври, отборът на Тухел ще играе срещу Копенхаген в мач от 2-ия кръг на груповата фаза на Шампионска лига. В 1-ия кръг Байерн победи Манчестър Юнайтед с 4:3.
Галатасарай също е в група А с Байерн.
- Байерн може да замени Горецка с халф на Брайтън
- Байерн ще спечели на гости на Швабите
- Два автогола помогнаха на Байерн срещу Унион
- Компани призна, че иска да спечели Купата на Германия
- Кимих разкритикува тактиката на Арсенал
- Байерн пречупи Санкт Паули с 2 гола в добавеното време (видео)
- Райс: Направихме всичко, за да победим Байерн
- Мърсън: Арсенал направи гръмко изявление
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]