Бащата на Холанд влезе в престрелка с испански фенове
Алф-Инге Холанд, който е баща на нападателя на Манчестър Сити Ерлинг Холанд, беше ескортиран от трибуната си от охраната на стадион "Сантяго Бернабеу" по време на 1/2-финалния мач от Шампионска лига срещу Реал Мадрид.
Според Instant Foot служителите на стадиона са се намесили, когато Алф-Инге започнал да хвърля храна по испански фенове, които вероятно обиждали и провокирали бащата на играча.
Вчера, 9 май, приключи първият мач от полуфиналите на Шампионската лига, в който Реал Мадрид прие Манчестър Сити. Срещата се проведе на стадион "Сантяго Бернабеу" в Мадрид (Испания) и завърши при резултат 1:1.
- Грилиш отново влезе в таблоидите, заспа на масата след запой с шампанско и водка
- Родри: Съдиите не отсъждат достатъчно нарушения срещу Ламин Ямал
- Барса е готова да продаде Феран Торес, за да избегне допълнително плащане към Ман Сити
- Манчестър Сити натиска за трансфера на Аюб Буади
- Холанд защити Белингам: Той е един от най-добрите в света
- Холанд: Искам Англия да стигне до успеха
- Ерлинг Холанд: Емоциите са смесени след отпадането ни
- Холанд похвали Белингам след отпадането на Норвегия
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]