Анчелоти: Резултатът не е най-добрата награда за представянето ни
Старши -треньорът на Реал Мадрид Карло Анчелоти коментира срещата с Манчестър Сити от полуфиналите на Шампионска лига.
“Доволен съм от отбора. Играхме добре, бяхме непримирими. Резултатът не е най-добрата награда за представянето ни, но в този дуел битката ще е до последната минута на реванша.
В първите 30 минути съперникът доминираше, но това не ни смути. Бяхме отлично подредени в защита и чакахме удобни моменти да контраатакуваме. През второто полувреме по-добре съумявахме да организираме постепенни атаки. Определено можехме да спечелим.
Рюдигер е много опитен и качествен футболист. Той се справи блестящо, а задачата му не беше никак лесна. Кроос, Модрид и Валверде свършиха страхотна работа в средата на терена. Съдията не внимаваше в много ситуации. Показа жълт картон на мен, а не на футболистите на Манчестър Сити, които заслужаваха.
Оптимисти сме за реванша. Ще имаме и повече време за възстановяване. Надявам се да играем по същия начин.
- Руни: Белингам е най-добрият футболист на Световното първенство
- Ленив, дребнав и жалка гледка: Мбапе бе сринат след провала срещу Испания
- Мбапе: Разочарованието е огромно, но трябва да продължим напред
- Морган Роджърс защити Белингам: Абсурдно е някой да се съмнява в него
- Холанд защити Белингам: Той е един от най-добрите в света
- Уейн Рууни: Белингам направи това, което очаквах от него
- Педро Санчес защити Франция след думите на Мариано Рахой
- Джуд Белингам – тактическото оръжие на Англия на Мондиал 2026
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]