Клоп: Усещането е прекрасно
Мениджърът на Ливърпул Юрген Клоп коментира победата с 3:0 над Аякс в мач от петия кръг на груповата фаза на Шампионска лига и класирането на тима за следващия етап на турнира.
"Началният половин час бе доста труден. Аякс доста ни пресираше. Трябваше да се защитаваме с много страст в тези моменти, но това е нормално, все пак става въпрос за гостуване в Шампионската лига. Понякога трябва да минеш през подобна фаза. Второто полувреме започнахме далеч по-добре, вкарахме два чудесни гола и поехме контрола над мача. Играхме в схема "диамант", която е нова за момчетата, но не исках да слагам Дарвин на фланга, затова трябваше да променим нещо. Трябваше да се приспособим и го направихме. Класирахме се за елиминациите. Това е голям успех, който не можем да приемаме за даденост. Изтощени сме, но усещането е прекрасно", заяви Клоп.
- Ливърпул ще се затрудни в Марсилия
- Ливърпул готви конкретна оферта от 100 млн. за сензация
- Ван Дайк: Не обичам да бъда освиркван от собствените си фенове
- Джерард: Равенство с Бърнли у дома е неприемливо
- Слот: Според мен не бе освиркване, а разочарование
- Слот: Не за първи път резултатът е разочароващ
- Ливърпул се препъна срещу предпоследния (видео)
- Челси се е обърнал към Ливърпул за Ван Дайк
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]