Матип призова лидерите да поведат отбора
Защитникът на Ливърпул Жоел Матип в навечерието на мача от 2-ия кръг на Шампионска лига с Аякс призова опитните футболисти на отбора да се обединят и да поведат отбора.
"Трябва да водите, трябва да говорите помежду си и да си помагате. Това е единственият начин, не можете да излезете от ситуацията като индивидуалист, а само като отбор. За да направите това, трябва да сте близо до съотборниците си и да им помагате. Ако имате опит, трябва да го направите“, заяви Матип.
Припомняме, че в последния кръг на Шампионска лига Ливърпул отстъпи като гост на италианския Наполи с резултат 4:1. Мачът срещу Аякс ще се играе във вторник, 13 септември. Началният съдийски сигнал ще прозвучи в 22:00 часа българско време.
- Ливърпул опитва да изпревари Реал Мадрид за „изключителен“ талант от Висшата лига
- Ливърпул и Интер в битка за Свенссон, интерес има и от Англия и Италия
- Алисон близо до завръщане, но остава под въпрос за дербито с Юнайтед
- Слот: Салах ще се завърне преди края на сезона
- Ливърпул съжалява за продажбата на Келехър
- Ливърпул и Манчестър Юнайтед следят ситуацията с Чуамени
- Юнайтед ще удари Ливърпул в Манчестър
- Червеното сърце на "Анфийлд"
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]