Консейсао: Заслужавахме да си тръгнем с победа
Старши -треньорът на Порто Сержио Консейсао обобщи мача с Атлетико (1:2) в Шампионска лига.
"Това бе много позитивен мач от моите играчи. Успяхме да обезсмислим цялата скорост на съперника. През първото полувреме чух овиркванията на стадиона, защото неутрализирахме всички източници на опасност на противника, които можеха да ни навредят.
Мисля, че днешният резултат не отразява играта. Заслужавахме да си тръгнем с победа, равенството щеше да е лош резултат, но в крайна сметка загубихме“, заяви Консейсао.
- ПСВ няма да отстъпи пред Атлетико
- Атлетико ще спечели на Катедралата
- Атлетико Мадрид, Селта и Компостела се включиха в кампанията за Любо Пенев
- Барса загуби Олмо до края на годината
- Барса увеличи преднината си в Ла Лига
- Барселона ще прекърши Атлетико
- УЕФА обяви за санкции срещу Атлетико
- Атлетико Мадрид постави нов рекорд от приходи
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]