Шимунджа: Имаме още работа за вършене

Старши-треньорът на Лудогорец Анте Шимунджа коментира победата с 2:0 над Сутиеска в мач от първия квалификационен кръг на Шампионска лига.

"Това е квалификация в европейски турнир, първи мач за новия сезон и мисля, че постигнахме добър резултат. Във втория двубой искаме да направим повече и да продължим напред. Винаги е трудно, когато съперникът пристига за да се защитава и да действа на контраатаки. През второто полувреме намирахме повече пространства, трябваше да променим някои неща на почивката и го направихме. Лудогорец е по-сплотен, играчите са сработени в момента. Победа с 2:0 дава предимство за реванша, но трябва да останем концентрирани на 100%, защото имаме още работа за вършене. Имаме някои проблеми със състава, но имаме и доста възможности за ротации", заяви Шимунджа.