Реднап: В Шампионската лига Тотнъм се окичи със слава
След загубата от Реал Мадрид с 0:1 в четвъртфинална среща-реванш от Шампионската лига и отпадането си от турнира, мениджърът на Тотнъм Хари Реднап определи представянето на „шпорите" в дебютния им сезон в най-престижния европейски клубен турнир като много успешно. Според специалистът, футболистите му са играли еднакво добре като гости и домакини и са получили безценен опит от участието си на европейската сцена.
„Ние проведохме добър мач, поради това няма за какво да се оплаквам. Голът, който допуснахме е наистина обиден, но като цяло вратарят ни игра много силно и не един път ни спаси от тежки ситуации. От самото ми идване тук той се представя на високо равнище. Да, сега сгреши, но това може да се случи с всеки един", заяви след мача Хари Реднап.
„Играта беше равностойна и много напрегната. Но ние платихме висока цена за това, което се случи в първия мач между двата отбора. Реал - много силен отбор, който ни победи и в двата мача.Когато в Мадрид останахме с десет човека, задачата ни се усложни много кратно и това се отрази и на днешната среща", продължава мениджъра на Тотнъм.
„Мога да кажа, че за нас сезона в Шампионската лига е славен: и у дома на "Уайт Харт Лейн" и като гости, ние показахме фантастичен футбол. Да отидеш толкова далече и да играеш на такова равнище е своя дебютен сезон в Шампионската лига всеки ще бъде доволен. Лично аз, а и моите футболисти получиха безценен опит", завършва Реднап.
- Манчестър Юнайтед и Тотнъм продължават битката за Матеуш Фернандеш
- Тотнъм продаде Алехо Велис на бразилския Баия
- Тотнъм изкушава Сандро Тонали със заплата от 275 000 паунда седмично
- Добри новини за Аржентина: Кристиан Ромеро избегна сериозна контузия
- Тотнъм започна преговори с Антонин Кински за нов договор
- Тотнъм е близо до привличането на Мартин Дубравка
- Тотнъм започна преговори за крило на Манчестър Сити за 50 милиона евро
- Тотнъм следи ситуацията около Коди Гакпо
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]