Оуен: Ливърпул е безмилостен
Бившият играч на Ливърпул Майкъл Оуен коментира победата на мърсисайдци над Виляреал (2:0) в първия мач от 1/2-финалите на Шампионска лига.
"Ако Ливърпул бе вкарал още един гол, това щеше да бъде гейм, сет, мач. Но ако Виляреал вкара бърз гол в Испания, не се знае как ще завърши. Днес беше тотална доминация. Това е най-добрият отбор с червена фланелка, който съм виждал.
Те са просто феноменални. Няма начин да се спре тази невероятна преса. Те са безмилостни. Представете си, ако спечелят четири трофея на сезон. Невъзможно е, но сега се чудите: ами ако това може да се случи?", заяви Оуен.
- Слот: Радвам се да посрещна Салах отново
- Бърнли няма да създаде проблем за Ливърпул
- Клоп определи два приоритетни варианта за завръщането си
- Брадли претърпя операция
- Киеза е готов да намали заплатата си заради Юве
- Жребият за 4-я кръг на ФА Къп
- Ливърпул свърши работата срещу Барнзли
- Челси, Тотнъм и Ливърпул следят 21-годишен защитник на Комо
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]