УЕФА не обмисля преместване на финала в ШЛ
От УЕФА съобщиха, че в момента не се разглежда вариантът за преместване на финала в Шампионска лига от Санкт Петербург.
"УЕФА постоянно и внимателно следи ситуацията. В момента няма планове за промяна на мястото [на финала]“, съобщи журналистът на Evening Standard Дан Килпатрик.
По-рано две британски издания - Mirror и Daily Star - публикуваха информация, че Русия може да загуби правото си да бъде домакин на финала на Шампионска лига на "Газпром Арена", насрочен за 28 май тази година. Основната причина, която може да принуди УЕФА да смени мястото на провеждане е нарастващият конфликт между Русия и Украйна за признаването на суверенитета на ДНР и ЛНР.
- УЕФА е можела да изключи Барса от ШЛ
- Бепе Марота: Интер загуби от Ливърпул несправедливо
- Лаутаро: Съжаляваме, че несправедливостта съсипа всичко
- Алонсо обясни отсъствието на Мбапе срещу Ман Сити
- Мхитарян: Дузпата на Ливърпул е необяснима
- Капело: Вирц падна сам
- Холанд се доближи до Ван Нистелрой по брой голове в ШЛ
- Гуардиола: Можехме да се справим по-добре
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]