Реал Мадрид бил против повторение на жребия за ШЛ
Реал Мадрид съобщи на УЕФА, че е против повторение на жребия за осминафиналите на Шампионска лига, съобщава L'Équipe.
Съперник на Реал бе португалският Бенфика. Мадридският тим смята, че ако жребият за турнира бъде изтеглен отново, то "орлите" трябва да останат техен съперник, защото двойката им беше определена преди инцидента с Манчестър Юнайтед и Виляреал.
Факт е, че Манчестър Юнайтед бе в двойка с испанския Виляреал. И двата отбора не можеха да играят заедно на 1/8-финалите на Шампионска лига, защото се срещнаха в груповата фаза. Ливърпул бяха в един кош с Атлетико, но и те трябваше да бъдат разделени заради мачовете в груповата фаза.
- Щутгарт се интересува от нападател на Реал Мадрид
- Алонсо обясни отсъствието на Мбапе срещу Ман Сити
- Белингам: Алонсо е фантастичен
- Ръководството на Реал Мадрид е недоволно от Трент
- Реал Мадрид няма да уволнява Алонсо скоро
- Реал Мадрид се разделя с Алаба
- Алонсо: Притеснявам се за следващия мач, а не за бъдещето си
- Белингам: Живея мечтата си
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]