Нагелсман: Доминирахме над Барса
Старши-треньорът на Байерн Мюнхен Юлиан Нагелсман коментира победата с 3:0 над Барселона в мач от шестия кръг на груповата фаза на Шампионска лига.
"Доминирахме тотално, и то срещу голямо име като Барселона. Съперникът се нуждаеше от победата, но не им позволихме дори да се доближи до нея. Ако бяхме по-настоятелни, можеше да вкараме и още голове. Хубаво е, че запазихме мрежата си суха, това винаги дава увереност. Завършихме с пълен актив в групата, като допуснахме само три гола и вкарахме 22, което е доста добър показател.
Жребият? Не искам да казвам конкретен отбор, това не би било много умно от моя страна. Аз се грижа за нещата, които зависят от мен, а жребият не е едно от тях", заяви Нагелсман.
- Компани: Нямам думи за Нойер
- Байерн e първият отбор от топ 5 лигите в Европа, достигнал 100 гола
- Байерн Мюнхен размаза РБ Лайпциг (видео)
- Компани: Все още няма титла
- Байерн с обрат срещу Кьолн
- Байерн ще продължи с победите и срещу Козлите
- Байерн стартира годината с разгромна победа
- Саутхемптън привлече вратар на Байерн Мюнхен
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]