Отложиха Аталанта - Виляреал за утре
Мачът от 6-ия кръг на груповата фаза на Шампионската лига Аталанта - Виляреал е отложен за утре, 9 декември, заради обилен снеговалеж в Бергамо, съобщават от пресслужбата на УЕФА.
По-рано началото на срещата, която трябваше да се състои днес, 8 декември, на стадион "Атлети Адзури" в Бергамо (Италия), бе отложено с 20 минути. По-късно метеорологичните условия не се подобриха, затова беше решено срещата да се отложи за следващия ден.
Аталанта има 6 точки, заема 3-то място в класирането на група F и запазва шансовете за достигане до 1/8-финалите на Шампионската лига. Виляреал (7) е на 2-ро място.
- Хирона победи Виляреал с автогол и взе важни три точки
- Анонс на 30-ти кръг на Примера дивисион - срещите в неделя
- Виляреал срази Реал Сосиедад с 3:1 и затвърди мястото си в топ 3 (видео)
- Пепе спаси Виляреал с гол в последната минута срещу Алавес
- Виляреал се задържа в битката за ШЛ след победа над Елче
- Барселона – Виляреал: Над 2.5 гола в мача
- Виляреал пречупи Валенсия
- Хетафе подчини Виляреал и се отдалечи от зоната на изпадащите
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]