Шчесни: Не мога да приема такива загуби
Вратарят на Ювентус Войчех Шчесни коментира загубата с 4:0 от Челси в мач от петия кръг от груповата фаза на Шампионска лига.
“Бях останал с впечатление, че сме напипали баланса в играта си, но този път се представихме трагично и бяхме наказани с четири попадения. Няма как да губиш по този начин, не мога да приема такива поражения. За съжаление тази вечер видяхме разликата между двата отбора. Челси е №1 в Европа, действащ победител в ШЛ, а ние не успяхме да се противопоставим по никакъв начин. Това боли, и то много.
В събота ни предстои дерби от Серия А. Много е важно бързо да забравим случилото се в Англия и да се фокусираме върху тази среща", заяви Шчесни.
- Росеньор: Трябва да се представим добре срещу Пафос
- Пафос няма да се опълчи на Челси в Лондон
- Рен поиска от Челси 65 млн. за Жаке
- Росеньор: Не играхме както исках, но си свършихме работата
- Челси се справи с Брентфорд (видео)
- Челси се е обърнал към Ливърпул за Ван Дайк
- Челси е готов да купи защитник на Росеньор
- Челси и Ман Юнайтед може да се борят за вратар от Серия А
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]